4 v 1

09/11/2016
Zuzka Pavelková

Swiss International
V pátek 21.10. jsem hrála na turnaji ve Švýcarsku, kde jsem byla 4. nasazená. Soupeřkou mi byla Švýcarka Ronja Stern. Ráno jsem si byla vyzkoušet halu a hrálo se mi skvěle. Všechno mi šlo jako na tréninku a já jsem se nemohla dočkat zápasu. Na turnaji se mnou byl i můj trenér Csaba Hamza, což mi přidávalo na klidu. Bohužel během zápasu se mé rozpoloženi změnilo o 180 stupňů. Najednou mi nešlo vůbec nic a hrálo se mi špatně. Každá moje chyba mě naštvala a nebyla jsem schopná se pořádně soustředit. Prohrála jsem 21:14 a 21:12 a mně zbyly jen oči pro pláč, protože jsem nehrála ani polovinu toho, co na tréninku.

První kolo ligy
V neděli 23.10. jsme hráli první kolo ligy. Stejně jako loni hraji za klub SSV Bozen. Tým z Merana jsme doma porazili 5:0 a já jsem přispěla bodem v singlu a deblu s Erikou Stich.

img_1546

Hungarian International
28.10. jsem hrála na turnaji v Maďarsku, kde se zkoušel nový systém počítání, takže se hrálo na 3 vítězné sety do 11. Na posledním tréninku před turnajem se mi hrálo skvěle a já se těšila, že to konečně půjde i na turnaji. Bohužel se tak ale nestalo a mně se opět nehrálo dobře. Byla jsem netrpělivá a chtěla jsem všechny údery hrát perfektně, což vedlo k chybám a následně jsem dělala i taktické chyby. Prohrála jsem na tři sety a mohla jsem jet domů.

Hatzor International
První týden v listopadu jsem se zúčastnila turnaje v Izraeli. Stejně jako loni jsem byla první nasazená a mým cílem bylo vyhrát. Bohužel jsem šňůru nepodařených turnajů nepřerušila a prohrála jsem v semifinále s hráčkou ze Slovinska. Už jsem ale viděla zlepšení ve věcech, které nešly na předchozích turnajích a doufám, že se mi brzy zase začne dařit.

img_0586

Každý turnaj jsem si nakonec i přes nespokojenost z výkonu díky kamarádům a fajn prostředí docela užila a trápila jsem se méně, než bych uměla. Moc děkuji za nekonečnou podporu mému týmu, rodině, kamarádům a známým. Nejvíc však mému trenérovi Csabovi Hamzovi, který z každého neúspěchu vidí východisko. Někdy nám pocit, že ho mé neúspěchy baví, protože musí hledat stále nová řešení, co si se mnou počít. 😉

Takže jedeme dál a nepřestáváme makat.

Děkuji za podporu!

Mějte se, smějte se.

Zuzka