Chvilku také trenérem

31/07/2016
Zuzka Pavelková

Během mého pobytu doma v Přerově jsem měla naplánovaná i dvě soustředění, kde jsem se věnovala mladým českým nadějím. Obě soustředění pořádal můj klub SK Badminton Přerov.

První se konalo 11.-16.7. přímo v Přerově v Badminton aréně, kde hlavním trenérem byl můj kouč Csaba Hamza.
Chtěla jsem hráčům ukázat i jiný pohled na badminton, než se kterým jsem se setkávala v mládí já, aby věděli, že existuje mnohem víc způsobů, jak trénovat a že ne všechny názory jsou nejlepší pro všechny hráče. Proto právě individuální přístup byl naší prioritou a 20 hráčů jsme rozdělili do dvou skupin a každé skupině byli k dispozici 4 trenéři (Csaba Hamza, Zuzana Pavelková, Jiří Pavelka a Tomáš Riedl) a 4 kurty. Nadšení a zápal hráčů byl úžasný a ještě lepší bylo vidět, jak na konci kempu používají věci, které jsme trénovali v předchozích dnech. Za celý trenérský tým bych chtěla všem moc poděkovat za předvedenou práci a doufám, že se v budoucnu zase na takovém kempu potkáme. A samozřejmě děkuji Csabovi za spolupráci a předávání jeho „know how”.

image
Druhý kemp následoval hned 17.7, kdy jsme odjeli na cyklo-badmintonové soustředění do Hostýnských vrchů. Každý den jsme měli jeden badmintonový trénink v hale v Kašavě a vyjížďku na kole po místních kopcích. Byli jsme 3 trenéři (Zuzana a Jiří Pavelkovi a Tom Riedl) a 10 dětí, což hlavně na kole bohatě stačilo. 😉
Hráči makali a já věřím, že budou pokračovat i po zbytek prázdnin.

image image image

Jsem moc ráda, že jsem měla čas se soustředění zúčastnit. Ale nebojte, stíhala jsem trénovat i sama sebe! 😉
Ještě jednou moc děkuji hráčům i trenérům za účast a spolupráci a těším se v budoucnu na další.

Fotky z kempu v Přerově.
Fotky z Hostýnek.

Mějte se, smějte se!

Zdravím (už) z Bolzana.

Zuzka