Habali – poslední kolo mixů

22/04/2015
Zuzka Pavelková

Návrat z Číny domů do Přerova mi vyšel tak, že jsem měla v neděli 19.4. možnost zajet do Havířova na poslední kolo mixů Habali (Havířovská badmintonová liga). Smíšené páry měly během sezony 8 kol na to, aby posbíraly co nejvíce bodů, které by jim na konci přinesly medaili. Před posledním kolem už bylo jasné, jaký pár se umístí na prvním a druhém místě, ale očekával se boj o místo třetí, na které si brousily zuby hned tři dvojice.

Jelikož to bylo poslední kolo a věděla jsem o tom, že na začátku sezony hrozilo, že se kvůli nízkému počtu párů nebudou mixy vůbec hrát, tak jsem chtěla udělat tento turnaj trošku mimořádný. Vždyť právě Habaláci byli jedni z těch, kteří mi na MČR v Karviné fandili a udělali tím turnaj mimořádný pro mě! Ještě jednou mockrát děkuji!

To, že jen přijede Pavelková, už tady jednou bylo. 😉 Proto jsme vymysleli, že uděláme tipovací soutěž, kde hlavní cenou bude raketa.

IMG_4593

Každý hráč si tipnul, kolik bodů na nás v mixu uhrají všechny páry dohromady a nejbližší odhad vyhrává.
Odehrávali jsme jeden zápas za druhým, zatímco se ve stejnou dobu vedly boje o třetí místo. Závěrečný zápas byl velmi vyrovnaný a o bronzové medaili rozhodovaly koncovky setů.

Vítězi letošního ročníku se stala dvojice Berná – Frodl, na druhém místě se umístili Šeligovi a třetí místo nakonec vybojoval pár Mazurová – Kořený.

IMG_4904

IMG_4915

Po skončení turnaje, předání cen a občerstvení hráčů, kteří nespěchali domů, přišel nějaký chytrý člověk s nápadem, že bychom si zahráli basket. Já bych potřebovala žebřík pod koš a volnou cestu k němu, abych skórovala. Takže žádný strach, zůstávám i nadále věrná badmintonu! 😉

Medailistům ještě jednou gratuluji a poraženým přeji více štěstí v příští sezoně. Dále bych chtěla poděkovat všem hráčům za jejich účast a věřím, že i nadále nedovolí, aby se mixy z důvodu malé účasti nehrály. Byla by to velká škoda, protože tam mají příjemnou atmosféru a honit se za opeřeným míčkem je přece fajn… ehm… a za tím plastovým samozřejmě taky! :)

IMG_4919

Palec nahoru celému realizačnímu týmu v čele s Ládíkem Moravcem za organizaci. Těší mě, že se Habali tolik věnují. Neděli v hale jsem si velmi užila, za což všem Habalákům moc děkuji. Jsem ráda, že jsem tam mohla být s vámi a doufám, že se zase v budoucnu uvidíme. :)

Zdravím z Krumlova.

Zuzka