Kvalifikace na ME smíšených družstev

04/12/2016
Zuzka Pavelková

Ve čtvrtek 10.11. jsem se přesunula z Přerova do Karviné, kde se od pátku do neděle konala kvalifikace na mistrovství Evropy smíšených družstev. S celým reprezentačním týmem jsme se sešli na večerním tréninku a den jsme zakončili společnou večeří.
V pátek odpoledne nás čekal zápas s Izraelem. V tomto zápase jsem nehrála a „jen“ jsem fandila mým spoluhráčům z týmu. Potvrdili jsme roli favoritů a vyhráli jsme 4:1.
V sobotu jsme hráli proti Lucembursku a tentokrát jsem nastoupila do singlu. Vyhrála jsem na dva sety a pomohla týmu k výhře 5:0.
V neděli jsme nastoupili proti favorizované Francii a vítěz utkání měl jistý postup na ME smíšených družstev, které se bude konat v únoru 2017 v Polsku. Bohužel jsme nepřekvapili a po prohře 4:1 jsme se museli smířit s druhým místem ve skupině.
Celý tým ale podal maximální výkony, takže se určitě nemáme za co stydět.

img_0744

img_0783

img_0787

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu za úžasnou atmosféru po celou dobu našeho pobytu v Karviné, za úžasný servis, který nám byl na turnaji poskytován (musím vyzdvihnout fakt, že jsme měli v týmu i maséra Jardu Suchana, který se o nás perfektně staral a skvěle mezi nás zapadl) a samozřejmě všem divákům, kteří nás přišli podpořit a výborně fandili. Bylo super před nimi hrát a hnali nás dopředu. Děkuji organizátorům a ČBaS, za skvěle odvedenou práci.

Mějte se, smějte se.

Zuzka