Memoriál Mirka Klímka

03/01/2016
Zuzka Pavelková

Tak jako před rokem jsem se i tentokrát 27.12. zúčastnila turnaje mixů, který organizuje stejně jako Habali můj kamarád Ládík Moravec.

Přihlásilo se 11 párů, a aby mohly být dvě skupiny po šesti, tak jsem se zapojila i já s tím, že nebudu ze skupiny postupovat. Hrála jsem sama proti mixovým dvojicím, a abych to měla ještě těžší, tak jsem hrála na deblové hřiště, což byl docela nezvyk. Pro mě to znamenalo 5 zápasů na 2 sety, a tak jsem si docela zaběhala. 😉 Po odehrání skupin se pokračovalo v pavouku vítězů i poražených, takže si všichni užili velké množství zápasů. Já jsem si pak ještě zahrála pár setů se zájemci mimo soutěž a na závěr předala ceny těm nejlepším.

Vítězi se zaslouženě stali a putovní pohár si odnesli Míša Mazurová s Tomem Kořeným, kteří se mnou ve skupině jako jediní remízovali. 😉 Měla jsem z nich velkou radost, protože jsem mohla vidět, jak se od minule zlepšili a ne náhodou vedou žebříček mixů Habali. Na druhém místě se umístili Renča Dubská s Lukášem Beníčkem a bronzové poháry vyhráli Olinka Hromadová a Pepa Sůkup. Cenu pro vítěze „pavouka útěchy“ si vybojoval manželský pár Bosákovi.

Vítězům gratuluji a všem děkuji za účast a příjemnou atmosféru. Jsem moc ráda, že jsem měla čas přijet, přestože jsem po vyhlášení musela spěchat zase domů, protože další den ráno jsem odjela zpět do Itálie trénovat.

Chtěla bych se všem omluvit za mé rychlé rozloučení, kdy jsem ani nestihla pořádně popřát do nového roku. Proto bych vám alespoň zde chtěla popřát všechno nejlepší. Hlavně hodně zdraví, ať můžete běhat za opeřeným (plastovým) míčkem podle libosti, štěstí, ať dáte více „prasat“ než soupeř a hlavně hodně lásky, se kterou se lépe přijímají prohry 29:30 ve třetím setu. 😉 Mějte stále úsměv na rtech, i kdyby si vás soupeř „povodil“ po kurtu. Přeji úžasňácký rok 2016!

image

image

image

Těším se zase někdy na viděnou.

Mějte se, smějte se.

Zdravím z Bolzana.

Zuzka