Pokračování ligy v Itálii

04/12/2016
Zuzka Pavelková

Během mé účasti na kvalifikaci na ME smíšených družstev se v Itálii konala další dvě utkání a já jsem svému týmu mohla pomoct pouze povzbuzováním a držením palců na dálku. V sobotu hráli proti týmu SS Lazio a bohužel prohráli 4:1, kdy v důležitých momentech pravděpodobně rozhodla únava z dlouhé cesty. V neděli už zápas proti týmu Bracciano dopadl z našeho pohledu o hodně lépe a náš tým si zapsal výhru 5:0.

Hned další týden jsme odehráli další dvě utkání a tentokrát jsem mohla přispět body i já. V sobotu 19.11. jsme hráli proti týmu Acqui Badminton. Já jsem nastoupila do deblu s Erikou Stich a do mixu s Dimitarem Yanakievem a oba zápasy jsme vyhráli a přispěli jsme dvěma body a celkovému vítězství SSV Bozen 5:0.
V neděli jsme hráli proti několikanásobnému vítězi a obhájci titulu, kterým není nikdo jiný, než tým Calvi Network BC Milano. Hrála jsem čtyřhru s Erikou a dvouhru a oba zápasy skončily pro nás vítězně. Třetí bod přidal Dimi ve dvouhře a my jsme se tak mohli radovat z nečekané výhry 3:2!

img_0807

Moc děkuji celému týmu za úžasnou atmosféru. Vzájemné povzbuzování a maximální nasazení všech bylo úžasné! A samozřejmě našemu kouči Csabovi Hamzovi za přípravu a vedení.

Mějte se, smějte se.

Zuzka