Srpen v Bolzanu

31/08/2016
Zuzka Pavelková

Dětem končí prázdniny a začíná škola a mně končí letní příprava a začíná nová sezona.
Srpen jsem strávila v Bolzánu, kde jsem se připravovala pod vedením mých trenérů Csaby Hamzy a Stefana Camina.

První týden v srpnu jsem se zúčastnila kempu v krásné vesnici San Genesio, kousek od Bolzana v nadmořské výšce 1100 metrů. Nejen, že zde byl úžasný výhled na kopce kolem, ale i hala byla skvělá. Míče létaly rychleji, jak to už s vyšší nadmořskou výškou bývá, což je pro mě skvělý trénink na přizpůsobení se rychlým míčům. Kromě svých tréninků jsme pomáhala trénovat zbývající dvě skupiny a dělala jsem sparing.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV

Další kemp se konal 23.-27.8. tentokrát přímo v Bolzanu. To už jsem pomáhala s trénováním ostatních méně, protože jsem ke dvěma tréninkům v hale měla ješte trénink v posilovně se Stefanem a potřebovala jsem si mezi tréninky odpočinout, abych mohla makat na 100%.
Mimo tyto kempy jsem trénovala individuálně nebo spolu s mými tréninkovými parťáky z Bolzana a okolí. Jsem ráda, že jsem tento měsíc měla možnost trénovat s plno dobrými hráči a zahrát si hodně tréninkových zápasů.

Processed with MOLDIV

Všem moc děkuji za trénování a super náladu jak na trénincích, tak mimo ně a samozřejmě také za nové hráčské i trenérské zkušenosti.

Nyní mě po delší pauze čeká první turnaj na Slovensku. Budou se opět zkoušet nová pravidla počítání, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Herně se cítím docela dobře a těším se na turnajovou atmosféru.

Děkuji za případné držení palců.

Mějte se, smějte se.

Zdravím z Bolzana

Zuzka