SSV Bozen – ASD Piume d’Argento 4:1

13/12/2015
Zuzka Pavelková

 

Myslím, že jsem se zde ještě nezmínila o tom, že hraji v Itálii ligu za Bolzano. S částí týmu, se kterým zde i trénuji, jsem 5.12. odletěla do Palerma, kde jsme odehráli druhé kolo nejvyšší italské ligy. Prvního kola jsem se z důvodu cesty do Brazílie neúčastnila, ale i bez mé účasti dokázal náš tým utkání vyhrát. :)

V Itálii se hraje pouze 5 zápasů, každá disciplína jednou. Já jsem nastoupila do ženského deblu spolu s Karin Maran a domácí hráčky jsme porazily na dva sety, ve kterých jsme řídily průběh zápasu. Do druhého zápasu nastoupil Rudolf Dellenbach s Brunem Steganim, který měl ale problémy se zády. Přesto ale na 3 sety zápas vyhráli. Dalším zápasem byl ženský singl, kde jsem přehrála soupeřku hladce 21:3 a 21:5. Následný pánský singl Bruno skrečoval a v závěrečném mixu Karin s Rudim vyhráli na dva sety a my jsme s konečným výsledkem 4:1 mohli jet domů.

Utkání jsme úspěšně zvládli, ale mrzí nás, že jsme nedonutili Bruna skrečovat i debl, aby nehrál se zraněním. Víkend na Sicílii jsme si příjemně užili a krásných 20°C a sluníčko bylo výborným zpestřením.

image

imageMějte se, smějte se.

Zuzka