Yonex Italian International

13/12/2015
Zuzka Pavelková

V pondělí 7.12. jsem odjela se svým trenérem do Milána, kde se konal International Challenge. Večer jsem si zatrénovala, v úterý jsme se společně podívali na moji soupeřku, která hrála kvalifikaci, ujasnili jsme si taktiku a to, jak budu hrát, a večer dali lehký trénink.

Mojí soupeřkou byla Španělka Isabel Fernandez. První set byl trošku rozpačitý, ale pak jsem se začala soustředit jen na hru a s Csabou za zády jsem nakonec získala klid a jistotu. Vyhrála jsem 21:18.
Do druhého setu jsem nastoupila už trochu víc sebevědomě a získala jsem si náskok, který jsem si udržovala a nakonec jsem vyhrála 21:12.
Večer mě čekala třetí nasazená Linda Zetchiri z Bulharska. Zápas byl… řekněme zajímavý… Byl plných různých věcí, jak dobrých, tak chybných. Přiznám se, že jsem chtěla zahrát lépe jak 21:14 a 21:15, ale alespoň jsem mohla vidět, v čem mám ještě mezery a co vlastně rozhodlo o takovém výsledku. Věřím, že příště nebudu opakovat stejné chyby.

Nakonec si odvážím jednu výhru a jednu prohru a mnoho nových poznatků. Jsem moc ráda, že se mnou na turnaji mohl být i můj trenér. Jeho přítomnost mi hodně pomohla jak během zápasu, tak mimo něj, přestože to byl pro mě docela nezvyk. Přála bych si, aby se mnou mohl být na více turnajích, a aby pro mě přestalo být divné, že situace na kurtu nemusím stále řešit sama.

Moc všem děkuji za podporu a mamince mého týmového spoluhráče Bruna za poskytnutí azylu. 😉